Nasza oferta

Wybierasz się na wakacje? Szukasz ciekawych miejsc do zwiedzenia? Napisz do nas – pomożemy Ci zaplanować podróż.

Wszystkie podstawowe informacje  (listę polecanych atrakcji, linki do stron, gdzie można dokonać rezerwacji, np. samolotu lub noclegu) przesyłamy bez żadnych opłat.

Na czym chcemy więc zarabiać? Jeśli będziesz zadowolony z naszej współpracy, prosimy byś zakupy online (np. rezerwacja hotelu, kupno książek, sprzętu, itp.) robił poprzez nasze linki. Dla przykładu:

Zarezerwuj nocleg na Booking.com >

Kup bilet lotniczy na Flipo.pl >

Wypożycz samochód na Auto Europe >

Kupuj najtaniej na Ceneo.pl >
albo skorzystaj z wyszukiwarki poniżej (jeśli coś kupisz, dostaniemy prowizję, za co z góry dziękujemy):

Zakupy na Amazon.com >

Co należy zrobić, by skorzystać z naszej pomocy?

Wystarczy, że podasz nam podstawowe dane (skąd jesteś, gdzie jedziesz, w jakim terminie, w ile osób, itp.), a my wyszukamy dla Ciebie najtańsze połączenia, interesujące hotele i najciekawsze atrakcje.  Termin przesłania materiałów zależy od ilości aktualnych zleceń. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie podamy przybliżony czas realizacji.

Chcesz nam zlecić przygotowanie szczegółowego planu podróży?

Nie ma problemu. Chętnie zajmiemy się rozpisaniem planu zwiedzania, zebraniem informacji o cenach biletów, szczegółach dojazdu, itp. W tym przypadku pobieramy jednak opłatę z góry (200 zł + VAT za plan dla dwóch dorosłych osób, w innej konfiguracji wycena jest ustalana indywidualnie). Za naszą usługę, na życzenie, przesyłamy fakturę VAT.

Jeśli chcesz, byśmy od razu przygotowali szczegółowy plan wyjazdu – napisz to w wiadomości, a prześlemy dane do przelewu.

Jak się z nami skontaktować?
Skorzystaj z formularza poniżej. Zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiam,
Wojciech Krusiński

Wpisz wynik:
5 + 3 =