Toskania i Umbria - przewodnik subiektywnyKto raz odwiedzi Toskanię czy Umbrię, nigdy nie zapomni urody tych miejsc. Zachwycony obezwładniającym wręcz pięknem już zawsze będzie za nimi tęsknił, bo dzięki nim odkryje nowy sposób patrzenia na świat.

Opis książki: Wiedzą o tym Anna Goławska i Grzegorz Lindenberg, autorzy subiektywnego przewodnika po Toskanii i Umbrii, którzy te najbardziej malownicze regiony Włoch przemierzyli wielokrotnie, a teraz dzielą się zgromadzonymi przez lata doświadczeniami z podróży, licznymi oczarowaniami i niezwykłymi przygodami.

Sugestywnie piszą o tym, co – oprócz Galerii Uffizi we Florencji i Krzywej Wieży w Pizie – trzeba koniecznie zobaczyć, gdzie porzucić utarte turystyczne szlaki, kiedy zrezygnować z hotelu na rzecz agriturismo, w jakiej restauracji zjeść najlepszy we Włoszech deser panna cotta, gdzie skosztować znakomitego domowego wina, a kiedy za wszelką cenę unikać grappy…

Tę napisaną z wielką pasją opowieść zdobią unikatowe fotografie, na których autorzy przedstawiają Toskanię i Umbrię w sposób piękny, lecz nie upiększony.

Recenzje książki możecie przeczytać m.in. na Matras.pl >

Informacje o książce „Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny” – autorzy: Anna Goławska i Grzegorz Lindenberg, wydawnictwo: Zysk i S-ka, rok wydania: 2013, liczba stron: 356, cena: przegląd cen w e-sklepach poniżej.