Dalej w drogę - okładka„Dalej w drogę. Łatwe i tanie podróżowanie po Europie i okolicach, czyli wszystko, co turysta wiedzieć powinien” to kolejna książka Tadeusza Chudeckiego, aktora znanego między innymi z telewizyjnego serialu „M jak miłość”.

Opis przewodnika: Autor dzieli się cennymi wskazówkami – m.in. jak przygotować się do wyjazdu, zaplanować budżet, jak kupić bilet lotniczy „za złotówkę”, jak szukać niedrogich hoteli i wynająć samochód, co i gdzie zjeść tanio i smacznie, o jakiej porze roku najlepiej pojechać. Jak nie wpaść w pułapkę „all inclusive” i nie pochorować się na wyjeździe.

Te i inne porady czytelnicy znajdą książce Tadeusza Chudeckiego „Dalej w drogę. Łatwe i tanie podróżowanie po Europie i okolicach, czyli wszystko, co turysta wiedzieć powinien”.

Opisy przeplatają się tu z wątkami wspomnieniowymi, anegdotami i praktycznymi informacjami oraz pięknymi fotografiami.

Informacje o książce „Dalej w drogę. Łatwe i tanie podróżowanie po Europie i okolicach, czyli wszystko, co turysta wiedzieć powinien” – autor: Tadeusz Chudecki, wydawnictwo: Publicat, liczba stron: 240, cena: przegląd cen i promocji w e-sklepach poniżej.