Szwajcaria. Przewodnik samochodowyGrand Tour of Switzerland uważana jest za najpiękniejszą trasą wiodącą przez  Szwajcarię. Zaprojektowano ją specjalnie tak,  by kierowcom i pasażerom samochodów oraz motocyklistom podczas jednej okrężnej podróży zaprezentować jak najwięcej atrakcji i słynnych symboli, malownicze wioski, najciekawsze miasta, zachwycające widoki oraz oazy odpoczynku. Choć raz w życiu warto wybrać się w podróż tą drogą!


 

Opis książki: „Szwajcaria. Przewodnik samochodowy” po Grand Tour of Switzerland jest gratką nie tylko dla podróżujących samochodem, ale dla wszystkich, którzy chcą poznać magiczną Szwajcarię.

Po drodze zobaczycie 44 największe atrakcje turystyczne Szwajcarii! Aż 11 miejsc uznanych przez UNESCO za światowe dziedzictwo ludzkości, fascynujące miasta, jak Zurych, Lucerna, Bazylea, Berno, Genewa i Lugano, romantyczne jeziora Bodeńskie, Czterech Kantonów, Thun czy Lugano, zapierające dech w piersiach przełęcze Świętego Gotarda, Bernardino i Julier oraz malownicze starówki, jak w Stein am Rhein, Gruyeres lub Murten.

Autorami przewodnika jest małżeństwo: Adriana Czupryn, szefowa polskiego oddziału narodowej organizacji turystycznej Switzerland Tourism, która na pytanie o ulubione miejsce w Serolandii, jak nazywa ten kraj, odpowiada, że za każdym razem inne, oraz Mirko Kaupat – niemiecki dziennikarz, tłumacz, od kilkunastu lat zamieszkały w Polsce.

Informacje o książce „Szwajcaria. Przewodnik samochodowy” – autorzy: Adriana Czupryn i Mirko Kaupat, wydawnictwo: Agora, rok wydania: 2015, liczba stron: 224, cena: przegląd cen i promocji w e-sklepach poniżej.