Szwajcaria. Przewodnik samochodowy – Mirko Kaupat i Adriana Czupryn

Szwajcaria. Przewodnik samochodowyGrand Tour of Switzerland uważana jest za najpiękniejszą trasą wiodącą przez  Szwajcarię. Zaprojektowano ją specjalnie tak,  by kierowcom i pasażerom samochodów oraz motocyklistom podczas jednej okrężnej podróży zaprezentować jak najwięcej atrakcji i słynnych symboli, malownicze wioski, najciekawsze miasta, zachwycające widoki oraz oazy odpoczynku. Choć raz w życiu warto wybrać się w podróż tą drogą!


 

Opis książki: “Szwajcaria. Przewodnik samochodowy” po Grand Tour of Switzerland jest gratką nie tylko dla podróżujących samochodem, ale dla wszystkich, którzy chcą poznać magiczną Szwajcarię.

Po drodze zobaczycie 44 największe atrakcje turystyczne Szwajcarii! Aż 11 miejsc uznanych przez UNESCO za światowe dziedzictwo ludzkości, fascynujące miasta, jak Zurych, Lucerna, Bazylea, Berno, Genewa i Lugano, romantyczne jeziora Bodeńskie, Czterech Kantonów, Thun czy Lugano, zapierające dech w piersiach przełęcze Świętego Gotarda, Bernardino i Julier oraz malownicze starówki, jak w Stein am Rhein, Gruyeres lub Murten.

Autorami przewodnika jest małżeństwo: Adriana Czupryn, szefowa polskiego oddziału narodowej organizacji turystycznej Switzerland Tourism, która na pytanie o ulubione miejsce w Serolandii, jak nazywa ten kraj, odpowiada, że za każdym razem inne, oraz Mirko Kaupat – niemiecki dziennikarz, tłumacz, od kilkunastu lat zamieszkały w Polsce.

Informacje o książce “Szwajcaria. Przewodnik samochodowy” – autorzy: Adriana Czupryn i Mirko Kaupat, wydawnictwo: Agora, rok wydania: 2015, liczba stron: 224, cena: przegląd cen i promocji w e-sklepach poniżej.

Zapraszam do współpracy
Cześć, nazywam się Wojciech Krusiński i jestem założycielem serwisu PolskaZwiedza.pl. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z podróży (zobacz moje wywiady) albo masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie. Chętnie pomogę.
A jeśli chcesz pomoc mi rozwijać ten serwis, rezerwuj proszę noclegi na Booking.com poprzez mój link. Cena będzie identyczna, ale Booking podzieli się ze mną swoją prowizją. Dziękuję.

Autor: Redakcja

Cześć, nazywam się Wojciech Krusiński i wraz ze znajomymi prowadzę serwis PolskaZwiedza.pl. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z podróży publikując tutaj swoją relację, zapraszam do kontaktu. Oferujemy także pomoc w zaplanowaniu podróży - zobacz naszą ofertę.

Podziel się tym wpisem na:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.