Busem przez Świat. Ameryka za 8 dolarów – Karol Lewandowski

“Busem przez Świat. Ameryka za 8 dolarów” to pasjonująca lektura, jak i świetne źródło wiedzy o tanim podróżowaniu po Ameryce Północnej.

Opis: książka Karola Lewandowskiego to zapis podróży po USA, Kanadzie i Meksyku, którą autor odbył z piątką przyjaciół rozklekotanym samochodem.

Jechali przez miejsca znane i jeszcze nieodkryte przez turystów, śladami ważnych wydarzeń, sławnych osób i filmów. Po drodze przeżyli starcie z gangiem i awarię na spalonym słońcem pustkowiu, jedli hamburgery z aligatora, poznali indiańskie legendy i zwiedzili miasteczka widma przy Route 66 oraz miasta z filmów Tarantino.

Ta wyprawa wydawała się niemożliwa. Jej uczestnicy opisują, ile mieli problemów, aby zdobyć sponsorów, przygotować bus. Ale poradzili sobie z wszelkimi trudnościami! Ich nagrodą była podróż życia, mnóstwo przygód, czasem zabawnych, czasem mrożących krew w żyłach oraz niezapomniane widoki i emocje.

Informacje o książce “Busem przez Świat. Ameryka za 8 dolarów” – autor: Karol Lewandowski, wydawnictwo: SQN, data wydania: styczeń 2015, liczba stron: 336, cena: przegląd cen w e-sklepach i informacja, gdzie najtaniej – poniżej.

Zapraszam do współpracy
Cześć, nazywam się Wojciech Krusiński i jestem założycielem serwisu PolskaZwiedza.pl. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z podróży (zobacz moje wywiady) albo masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie. Chętnie pomogę.
A jeśli chcesz pomoc mi rozwijać ten serwis, rezerwuj proszę noclegi na Booking.com poprzez mój link. Cena będzie identyczna, ale Booking podzieli się ze mną swoją prowizją. Dziękuję.

Autor: Redakcja

Cześć, nazywam się Wojciech Krusiński i wraz ze znajomymi prowadzę serwis PolskaZwiedza.pl. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z podróży publikując tutaj swoją relację, zapraszam do kontaktu. Oferujemy także pomoc w zaplanowaniu podróży - zobacz naszą ofertę.

Podziel się tym wpisem na:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.