„Busem przez Świat. Ameryka za 8 dolarów” to pasjonująca lektura, jak i świetne źródło wiedzy o tanim podróżowaniu po Ameryce Północnej.

Opis: książka Karola Lewandowskiego to zapis podróży po USA, Kanadzie i Meksyku, którą autor odbył z piątką przyjaciół rozklekotanym samochodem.

Jechali przez miejsca znane i jeszcze nieodkryte przez turystów, śladami ważnych wydarzeń, sławnych osób i filmów. Po drodze przeżyli starcie z gangiem i awarię na spalonym słońcem pustkowiu, jedli hamburgery z aligatora, poznali indiańskie legendy i zwiedzili miasteczka widma przy Route 66 oraz miasta z filmów Tarantino.

Ta wyprawa wydawała się niemożliwa. Jej uczestnicy opisują, ile mieli problemów, aby zdobyć sponsorów, przygotować bus. Ale poradzili sobie z wszelkimi trudnościami! Ich nagrodą była podróż życia, mnóstwo przygód, czasem zabawnych, czasem mrożących krew w żyłach oraz niezapomniane widoki i emocje.

Informacje o książce „Busem przez Świat. Ameryka za 8 dolarów” – autor: Karol Lewandowski, wydawnictwo: SQN, data wydania: styczeń 2015, liczba stron: 336, cena: przegląd cen w e-sklepach i informacja, gdzie najtaniej – poniżej.