Paragon z podróży - poradnik taniego podróżowaniaPodróże dodają życiu smaku, pozwalają odkryć nowe światy i przeżyć przygodę. Wiele osób poprzestaje jednak na marzeniach o wyprawie, wzdychając: to luksus dla bogaczy! A przecież podróżować można za przysłowiowe „parę groszy”.

Opis książki: autorzy – Bartek Szaro i Patryk Świątek – udowadniają, że często wystarczy znaleźć trochę czasu na zaplanowanie eskapady, poznać kilka trików i już – można wyruszyć choćby na koniec świata.

Poradnik taniego podróżowania zawiera wiele rad dla początkujących podróżników, którzy choć nie dysponują zasobnym portfelem, są ciekawi świata i nie boją się go poznawać.

Wskazówki autorów – zapalonych obieżyświatów i gospodarzy bloga Paragon z podróży – pomogą wyruszyć w podróż każdemu, niezależnie od dochodów, wieku czy znajomości języków.

Informacje o książce „Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania” – autor: Patryk Świątek i Bartek Szaro, wydawnictwo: Bezdroża, rok wydania: 2014, liczba stron: 264, cena: przegląd promocji w e-sklepach poniżej.