Europa za 100 euroCenne wskazówki: jak przygotować się do wyjazdu, jak zaplanować budżet, jak kupić bilet lotniczy „za złotówkę”, jak szukać niedrogich hoteli i wynająć samochód, co i gdzie zjeść tanio i smacznie, o jakiej porze roku najlepiej pojechać – tego wszystkiego dowiesz się z przewodnika „Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 euro”.

Opis książki: Tadeusz Chudecki, znany między innymi z telewizyjnego serialu „M jak miłość”, oprócz aktorstwa ma jeszcze jedną pasję – podróżowanie. W każdej wolnej chwili przemierza świat w poszukiwaniu miejsc niezwykłych. Odwiedził już mnóstwo znanych i mniej znanych zakątków Europy i – jak twierdzi – wcale nie trzeba być milionerem, aby tego dokonać.

Autor w barwny sposób przedstawia wybrane kraje naszego kontynentu. Opisy przeplatają się tu z wątkami wspomnieniowymi, anegdotami, i praktycznymi informacjami oraz pięknymi fotografiami. Wyprawy do najciekawszych miejsc – zwiedzisz miasta, ich zabytki i muzea, poznasz magiczne zakątki, zobaczysz urzekające krajobrazy.

Informacje o książce „Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 euro” – autor: Tadeusz Chudecki, wydawnictwo: Publicat, liczba stron: 256, cena: przegląd cen i promocji w e-sklepach poniżej.