Piękna Portugalia: szerokie plaże Santa Cruz

Do Portugalii wracamy co kilka lat. Wynajmujemy samochód z przylotniskowej wypożyczalni, śpimy codziennie w innym miejscu i jeździmy wzdłuż wybrzeża szukając czystych kadrów. Zapraszam do poznania Santa Cruz, miejsca słynącego z pięknych szerokich plaż.


Autor: Neska Górska, ta co robi ładne zdjęcia, nigdy nie zostawia smartfona w domu, fanka gier, o których pisze na neskazmlekiem.pl.


Santa Cruz / fot. Neska Górska

Santa Cruz / fot. Neska Górska

Portugalia – kiedy jechać?

Najlepszy moment na zdjęcia jest w maju, kiedy jeszcze nie gromadzą się tłumy turystów. Jeżeli więc szukasz spokoju i chcesz poznać życie prawdziwych Portugalczyków, jedź właśnie wtedy.

Co mnie w tym kraju urzekło, to styl życia, który widoczny jest w najdrobniejszych rzeczach, takich jak np. sposób wieszania prania.

Jeżeli planujesz wyjazd, obowiązkowo zobacz futurystyczne szerokie plaże w okolicach Santa Cruz. Warto!

Santa Cruz / fot. Neska Górska

Santa Cruz / fot. Neska Górska

Santa Cruz / fot. Neska Górska

Santa Cruz / fot. Neska Górska

Santa Cruz / fot. Neska Górska

Santa Cruz / fot. Neska Górska

Zapraszam do współpracy
Cześć, nazywam się Wojciech Krusiński i jestem założycielem serwisu PolskaZwiedza.pl. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z podróży (zobacz moje wywiady) albo masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie. Chętnie pomogę.
A jeśli chcesz pomoc mi rozwijać ten serwis, rezerwuj proszę noclegi na Booking.com poprzez mój link. Cena będzie identyczna, ale Booking podzieli się ze mną swoją prowizją. Dziękuję.

Autor: Redakcja

Cześć, nazywam się Wojciech Krusiński i wraz ze znajomymi prowadzę serwis PolskaZwiedza.pl. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z podróży publikując tutaj swoją relację, zapraszam do kontaktu. Oferujemy także pomoc w zaplanowaniu podróży - zobacz naszą ofertę.

Podziel się tym wpisem na:

2 komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>