Ameryka po kawałku - Marek WałkuskiPozytywne Stany, czyli Ameryka, jakiej nie poznasz z przewodników. Oto „Ameryka po kawałku” – najnowsza książka Marka Wałkuskiego.

Opis książki: dlaczego ludziom jest dobrze w Stanach Zjednoczonych? Czemu nie wyobrażają sobie życia w innym kraju? Dlaczego imigranci, którzy wpadają „na chwilę”, zostają tam na zawsze?

W swojej najnowszej książce Marek Wałkuski wyjaśnia, co spodobało mu się w Ameryce i dlaczego polubił ten kraj. Pisze o fundamentalnych cechach Amerykanów, takich jak optymizm, altruizm czy tolerancja, przede wszystkim jednak opowiada o amerykańskiej codzienności.

Poznawaj Amerykę kaWałek po kaWałku:
* zajrzyj do wnętrza policyjnego radiowozu
* poznaj ludzi o stuwatowych uśmiechach
* udaj się na podwórkową wyprzedaż
* odwiedź zamieszkany przez mormonów stan Utah
* poczuj moc silnika harleya-davidsona
* oddaj się przyjemnościom w rozmiarze XXL
* weź udział w nieudolnie przeprowadzonym skoku na bank

O autorze: Marek Wałkuski jest dziennikarzem Polskiego Radia. Mieszka w Stanach Zjednoczonych od dwunastu lat i kawałek po kawałku testuje je na własnej skórze. Nadaje korespondencje dla radiowej Trójki. Swoją poprzednią książkę zatytułował „Wałkowanie Ameryki”.

Informacje o książce Ameryka po kawałku – autor: Marek Wałkuski, wydawnictwo Znak, liczba stron: 272. Cena: przegląd cen w e-sklepach poniżej.