Byle dalejMarta Owczarek i Bartek Skowroński przejechali Azję, wyspy Pacyfiku, Australię, Nową Zelandię i Amerykę Południową. Łącznie zwiedzili 24 państwa, a następnie wydali książkę Byle dalej. W 888 dni dookoła świata.

Opis książki: Autorzy tej książki to zwykli ludzie. Pewnego dnia wstali zza biurek, wyłączyli komputery, spakowali plecaki, zamknęli za sobą drzwi, porzucili wygodne, spokojne, przewidywalne życie i wyruszyli w podróż dookoła świata.

Przemieszczali się pieszo, rowerami, skuterami, a nawet samochodem, aż wreszcie doszli do wniosku, że najlepiej okrążać świat na motocyklach – i tak już zostało do końca podróży. Łącznie pokonali 160 000 kilometrów!

Marek Kamiński, podróżnik: „Marcie i Bartkowi udało się dotknąć świata, podążając swoją własną, niezwykłą i niepowtarzalną ścieżką. Piękna książka, pełna historii, wskazówek i porad – inspiruje by ruszyć w Drogę, koniecznie dookoła świata”.

Informacje o książce „Byle dalej. W 888 dni dookoła świata” – autor: Marta Owczarek i Bartek Skowroński, wydawnictwo: Świat Książki, liczba stron: 400.