Świetne miejsce na odpoczynek na lotnisku w Amsterdamie

Jeśli planujecie podróż i wychodzi wam, że macie przesiadkę w Amsterdamie, mam dla was dobrą wiadomość. Lotnisko Schiphol (AMS) posiada specjalną strefę relaksacyjną dostępną dla każdego podróżnego.

Można w niej wygodnie poczekać na swój następny lot. W lotniskowym parku jest mnóstwo zieleni, sztucznych i prawdziwych drzew, liczne siedzenia, a także leżaki i miękkie pufy, na których można się wygodnie położyć, zaś z głośników sączy się relaksacyjna muzyka oraz odgłosy ptaków.

Zobaczcie film:

Bardzo podobał mi się zewnętrzny taras, na który można w każdej chwili pójść (widać go na końcu powyższego filmu). Ciekawym rozwiązaniem jest także bezpłatna ładowarka, zmuszająca nas do wysiłku fizycznego. Jest to bowiem…. rower.

Wystarczy podłączyć sprzęt do gniazdka, wsiąść na rower i zacząć pedałować. Jak to dokładnie wygląda zobaczycie na poniższym video:

Schiphol Amsterdam Airport – warte zwiedzenia
Brawa do projektantów i wykonawców tego projektu. Park na lotnisku Schiphol w Amsterdamie wygląda bowiem rewelacyjnie i można w nim naprawdę odpocząć. Zaś dzięki tarasowi, w każdej chwili można wyjść na świeże powietrze, usiąść przy stoliku, wygodnie coś zjeść i popatrzeć na samoloty.

Jak na razie port lotniczy Amsterdam-Schiphol jest najwygodniejszym lotniskiem na jakim byłem. Dzięki temu kilkugodzinne czekanie na lot do Chin upłynęło bardzo szybko :-)

Autor: Wojciech Krusiński
Redaktor naczelny PolskaZwiedza.pl, pasjonat projektów internetowych, nałogowy czytelnik, twórca bloga www.goodstory.pl.

Zapraszam do współpracy
Cześć, nazywam się Wojciech Krusiński i jestem założycielem serwisu PolskaZwiedza.pl. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z podróży (zobacz moje wywiady) albo masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie. Chętnie pomogę.
A jeśli chcesz pomoc mi rozwijać ten serwis, rezerwuj proszę noclegi na Booking.com poprzez mój link. Cena będzie identyczna, ale Booking podzieli się ze mną swoją prowizją. Dziękuję.

Autor: Redakcja

Cześć, nazywam się Wojciech Krusiński i wraz ze znajomymi prowadzę serwis PolskaZwiedza.pl. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z podróży publikując tutaj swoją relację, zapraszam do kontaktu. Oferujemy także pomoc w zaplanowaniu podróży - zobacz naszą ofertę.

Podziel się tym wpisem na:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.