Przez trzy Ameryki. 30 tysięcy kilometrów z Alaski do Ziemi Ognistej

Przez trzy AmerykiBezkresne tereny Alaski, peruwiańska pustynia, boliwijski szlak rajdu Dakar czekają. Wystarczy tylko ruszyć w drogę wraz z Tomaszem Gorazdowskim, dziennikarzem sportowym Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Tomasz Gorazdowski siada za kierownicą terenówki i rusza w podróż przez trzy Ameryki. Łącznie to 30 tysięcy kilometrów z Alaski do Ziemi Ognistej!

Autor zabiera nas na wyścig psich zaprzęgów na Alasce, kosztuje lokalnych trunków w mieście Tequila, zajada kokę ze świętym Maximonem w Gwatemali i odkrywa tajniki produkcji cygar w Nikaragui.

Do tego w książce “Przez trzy Ameryki” znajdziemy m.in.:
- niezawodne tematy do rozmów z celnikami,
- porady dla podróżujących po wymagających drogach Ameryk,
- wskazówki jak unikać mandatów w starciu z policją.

Informacje o książce “Przez trzy Ameryki. 30 tysięcy kilometrów z Alaski do Ziemi Ognistej” – autor: Tomasz Gorazdowski, wydawnictwo: Znak, data wydania: maj 2015, liczba stron: 300, cena: przegląd cen i promocji w e-sklepach poniżej.

Zapraszam do współpracy
Cześć, nazywam się Wojciech Krusiński i jestem założycielem serwisu PolskaZwiedza.pl. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z podróży (zobacz moje wywiady) albo masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie. Chętnie pomogę.
A jeśli chcesz pomoc mi rozwijać ten serwis, rezerwuj proszę noclegi na Booking.com poprzez mój link. Cena będzie identyczna, ale Booking podzieli się ze mną swoją prowizją. Dziękuję.

Autor: Redakcja

Cześć, nazywam się Wojciech Krusiński i wraz ze znajomymi prowadzę serwis PolskaZwiedza.pl. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z podróży publikując tutaj swoją relację, zapraszam do kontaktu. Oferujemy także pomoc w zaplanowaniu podróży - zobacz naszą ofertę.

Podziel się tym wpisem na:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>